Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
Ptfe Met een laag bedekte de Glasvezelstof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof aan Enige Kant voor het Lassen Algemene Vervaardiging en Vuurvaste Lassendeken
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Garenband: | C-GLAS |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Duidelijke Geweven PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Stootkussens van de Hitteisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof die Algemene Broodjes vuurvaste deken voor lassen lassen
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Garenband: | C-GLAS |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie Silicone Met een laag bedekte het Broodjesbrand en Vlam - vertrager
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
De weerstand tegen hoge temperaturen en de vlam maken deze silicone met een laag bedekte glasvezelstof
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Silicium Met een laag bedekte van de de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Rubber de stoffendoek op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | midden |
|---|---|
| Garenband: | C-glas |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Het nieuwe Technologiesilicone bedekte van de de Doek Materiële Rubberdeklaag van de glasvezelstof Vuurvaste de Glasvezelstof met een laag
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Brand - Stof van de vertragers de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassengordijnen
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Silicone-gecoate glasvezelstof met uitstekende slijtage- en corrosiebestendigheid
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |

