Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
Zilveren Grey Silicone Coated Fiberglass Fabric voor Vuurvaste Verwijderbare Isolatiedekens
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
De silicone Met een laag bedekte Polyisocyanurate van de Glasvezelstof Pir/Pu Raad van de Schuimisolatie voor Hvac
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Met siliconen gecoate glasvezelstof voor branddeuren en gordijnen
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 500 C degree |
| Color: | Blue |
Silicone-gecoate glasvezelstof voor rookgordijnen en brandgordijnen
| Verpakkingen: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | blauw |
Gecoat glasvezelstof, kan worden toegepast in vele velden thermische isolatie en lasbrandbescherming
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Meerdere kleuren op maat gemaakte rookblokkerende gordijnen brandwerend siliconen bekleed glasvezelstof
| Material: | glass fibre fabric |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Garenband: | E-glas |
Hoogtemperatuurbestendige stoffen Vermiculiet-gecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Behandeling: | met een laag bedekt vermiculiet en kiezelzuur met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 620g/sqm |
| Dikte: | 0.65mm |
Silicone rubber gecoate glasvezel stof zwaar isolerend materiaal bestand tegen temperaturen tot 550°C
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Stof op hoge temperatuur van de Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
De goede Lassenvonken plakken 17 van de silicone met een laag bedekte glasvezeloz stof voor Verwijderbare Isolatiedeken en Turbine Protectio
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |

