Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
3784 rode Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof die Algemeen Broodje lassen
| Alkaliinhoud: | Midden |
|---|---|
| Garenband: | C-glas |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
0.72mm het Rode Silicone Met een laag bedekte Materiaal van de de Kanalisatieschakelaar van de Glasvezelstof Flexibele
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Vuurvast voor Rookdetector
| Weefseltype: | 4H satijn |
|---|---|
| Deklaag: | het dubbele met een laag bedekte rubber van het kantensilicone |
| Dikte: | 0.42mm |
Hoogtemperatuur E-Glas Silicone Stof Stof Thermische isolatie Rubber Silicone Gecoate Glasvezel Stof
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Brand - vertrager, Stof van de isolatie de Flexibele Buis Met een laag bedekte die Glasvezel met Neopreen Rubberzwarte met een laag wordt bedekt
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/sqm |
| Dikte: | 0,45 mm |
De Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Dekking op hoge temperatuur van de de Isolatiepijp van de Glasvezelstof
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |
Stof op hoge temperatuur van de Silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Vuurvaste Siliconedoek 1mm Silicone Met een laag bedekt de Doekbroodje van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Het vuurvaste het Siliconerubber van het Satijnweefsel bedekte Glasvezelstof/doekbroodje voor Brandgordijn met een laag
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |
De Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Hoogte op hoge temperatuur van het de Brandgordijn van de Glasvezelstof - kwaliteitsbrandbeveiliging
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |

