Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 899 producten.
Hitte en Koude Bestand Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof 0.41mm voor de Buizen M0 van de Luchtdistributie
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450 g / m2 ± 10% |
| breedte: | 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
Met vermiculiet gecoate glasvezelstof voor branddeken lasgordijnen
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
In het groot Aangepaste Tweezijdige Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof van Thermische Isolatie
| Garentype: | C-GLAS |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Midden |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Met vermiculiet gecoate glasvezelstof voor branddeken lasgordijnen
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Uitstekende Chemische Bestand Silicone Met een laag bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de thermische Isolatiebrandbeveiliging 460g/M2 Pu
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Één Kant of Beide Zijpu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |

