Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 899 producten.
China toonaangevende fabrikant siliconen gecoate glasvezelstoffen 0,95 mm dikte
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Het uitstekende Chemische Bestand Silicone bedekte Duurzame de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof voor Brand met een laag - vertragersgordijn
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120 g/m² |
| Dikte: | 0.95mm |
Vuurvaste Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Flexibele Met een laag bedekte Waterdichte de Glasvezelstof van het Satijnweefsel Silicone
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
De nieuwe Stof Op hoge temperatuur van de Type Non-Stick PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Het hoge - kwaliteitsvlam - vertragerssilicone doordrong stof van de Glasvezel de Stof met een laag bedekte glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Uitstekend chemisch bestand, met siliconen bekleed glasvezel
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
Goed weerstand Vermiculiet bekleed glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1.5 m |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |
Hoogtemperatuurbestendige, met vermiculiet beklede glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1.5 m |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |
Ptfe Met een laag bedekte de Glasvezelstof Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |

