Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 899 producten.
Brandwerende polyurethaan PU-gecoate glasvezelstof Brandwerende thermische isolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Polyurethaan PU-gecoat glasvezelweefsel voor dilatatievoegen Fabrikant van water- / hittebestendige glasvezeldoek
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Antistatische Hoogte - Stof Op hoge temperatuur van de de Stoffen Bestand Glasvezel van de kwaliteits de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Stof 0.4mm van de polyurethaanpu Met een laag bedekte Glasvezel Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van de Brandgordijn en Rook Gordijnen
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Stof van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor het Water van Uitbreidingsverbindingen
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Stof van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor van de Brandgordijn en Rook Gordijnen
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
De Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof bedekte Glasvezeldoek met een laag speciaal Op hoge temperatuur
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
SUNTEX Vermiculiet gecoate glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof hoge sterkte hoge temperatuurbestandheid corrosiebestandheid vlamvertrager
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Één Zijsilicone Met een laag bedekte Glasvezelstof - Verwijderbare Thermische Isolatiejasjes, Dekensmateriaal
| breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | Suntex |

