Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 899 producten.
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof met de Uitstekende Treksterkte van de Schuringsweerstand
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
560g van de de Brandweerstand van de siliconedoek de Stof van de de Deklaagglasvezel voor Vuurvast Gordijn
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
PU-gecoate glasvezelstof met 460 g/m2 Gewicht 0,41 mm Dikte en weerstand tegen 1800°C
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
De chemische Bestand Stof niet van de Stok Zelfklevende PTFE Met een laag bedekte Glasvezel voor Verpakkingsindustriebaksel
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De zwarte van de de Glasvezelstof van 600C Pu Met een laag bedekte Isolerende Eigenschappen
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Vuurvaste siliconen gecoate glasvezelstof voor isolatiematras, deken, jas, hoes
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Het blauwe Silicone bedekte Glasvezelstof voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding met een laag, enz.
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Algemene het Jasjedekking van de Isolatiematras
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Verwijderbare Jasjes Op hoge temperatuur, Klepdekking
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

