Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 854 producten.
0.41mm Stof Twee van de Diktepu Met een laag bedekte Glasvezel Vrij Kantenalkali
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm Dikte |
480g de silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof in Isolatiejasjes
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
De Hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Thermische Isolatie op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Productnaam: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Tweezijdige 0.4mm Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijnen
| Productnaam: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
Vuurvaste Pu Met een laag bedekte die Glasvezelstof één voor Uitbreidingsverbinding wordt opgeruimd
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één Kant |
| Gewicht: | 620GSM |
De Pu Doordrongen Stof van de Doekrubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Uitbreidingsverbinding
| naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één kant |
| Gewicht: | 620gsm |
Stoffen van de thermische Isolatie de Materiële Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor Zure en Alkaliweerstand
| naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
Waterdichte Brand/Vlam - Doek Hittebestendige PTFE van de vertragers bedekte de Hittebestendige PTFE Glasvezel Glasvezelstof met een laag
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De anticorrosieve Stof van de Stoffensilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Brandgordijnen
| Productnaam: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
460gsm de polyurethaan Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof
| Naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |

