Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 854 producten.
460gsm de polyurethaan Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof
| Naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
Het silicone Met een laag bedekte Flexibele Thermische Vuurvaste Materiële flexibele vuurvaste materiaal van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 400g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Branddeur PTFE gecoate glasvezelstof voor stofafzetting
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Groene Enige Met een laag bedekte de Glasvezelstof zij van Pu (Polyurethaan)
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Hittebestendige met een laag bedekte met een laag bedekte de glasvezelstof op hoge temperatuur van de glasvezeldoek PTFE in verschillende kleur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Voor Alkali Vrije Silicone Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het Rookgordijn
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Isolatiecalcium Silicaat
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassendeken en Gordijnen
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-glas |
Stof van de fabrikanten de High Temperature Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor het Maken van Lassendeken
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-GLAS |

