Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 899 producten.
1.2x1.2m Brandwerendheidstest van Suntex-gecoate glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
De Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Hoogte op hoge temperatuur van het de Brandgordijn van de Glasvezelstof - kwaliteitsbrandbeveiliging
| Verpakkingen: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 32 oz |
17 oz. Rode Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassendekens & Gordijnen
| Materiaal: | 100% glasvezel, Silicone |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Bestand Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur 0.7mm voor Vuurvaste Deken
| Gewicht: | 690g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1200mm 1520mm 2000mm |
| Dikte: | 0.7mm |
De hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof voor Lassen
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
De hittebestendige Silicone Met een laag bedekte Thermische Isolatie van de Glasvezelstof voor Lassen
| Gewicht: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Kleur & Deklaag: | Zilveren Silicone |
Van de de Vervaardigings de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van China doek op hoge temperatuur van de de Stoffenglasvezel
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | blauw |
Vuurvaste Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 140gsm aan 3000gsm
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Zwarte PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische Isolatiesysteem
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 300C graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Gemakkelijk Genaaide Vervaardigde Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Pakkingen Oven Door Seals te zijn
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |

