Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ abrasion resistant coated fiberglass fabric ] bij elkaar passen 894 producten.
SUNTEX met grafiet bekleed glasvezel
| Eenheidsgewicht: | 28.82oz/sqy glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Standaarddikte: | 0,039 duim |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het ranonkelpatroon PTFE voor Isolatie Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
High Temperature Resistance PU Coated Fiberglass Fabric with 1800C Heat Resistance and 5500C Glass Fabric Resistance in Blue/Black
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Chemisch bestand, afvoerbaar, PU-gecoat glasvezelstof met 1800°C-temperatuurbestendigheid voor industriële toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
M0 Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof met een temperatuurweerstand van 1800°C en een gewicht van 460 g/m2
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Chemisch bestand PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm Industriële glasvezelstof
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Vuurbestendige PU-gecoate glasvezelstof met temperatuurafstand van 1800°C M0 Brandweerstand en breedte van 1 m tot 1,55 m
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hoog silica-warmtebestendige vuurvaste PU-gecoate glasvezelstof ideaal voor brandpreventie toepassingen.
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Hittebestendig materiaal siliconenrubber gecoate glasvezelweefsels voor flexibele expansievoeg
| Gewicht: | 1120 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Kleur: | rood |
32 van de de Glasvezelstof van oz Rubbersilicone Met een laag bedekt Materieel Anti de Brandgordijn
| Merk: | Suntex |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
| Gewicht: | 1120 g/sqm |

