Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
Pu-Deklaagbrand 7628 Glasvezelstof 6,5 oz voor Hittebestendige Gordijnen
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 6.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0,0083 duim |
Stof van de het Gordijn de Pu Met een laag bedekte Glasvezel van de glasvezelbrand voor het Systeem Geelgroene Schaduw van de Luchtdistributie voor Lassen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
De zwarte 30oz-Stof van de Keperstof Vuurvaste Glasvezel voor de Doek van het Lassengordijn
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Toepassing: | Lassende beschermende deken |
| Dikte: | 1mm |
Isolatie van de op hoge temperatuur/Stof hittebestendige, Vuurvaste, Thermische de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
32-34 oz. Brand - Doek van de vertragers de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Ruwe Brand, Vonken, Vloeibare Ijzerbescherming
| Bevindende Temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Doek op hoge temperatuur van het weerstands de Zwarte Neopreen Met een laag bedekte Glas voor Flexibele Schakelaar
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 500 G/M2 |
| Dikte: | 0,35 mm of OEM |
Hittebestendige met een laag bedekte met een laag bedekte de glasvezelstof op hoge temperatuur van de glasvezeldoek PTFE in verschillende kleur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
0.8mm, 1.5mm Doek de Op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Algemene de Brandgordijnen van de Lassenbescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
4. Zilveren grijze hoogtemperatuur (550°C) PTFE-gecoate glasvezelstof voor groothandel
| Gewicht / Gewicht per eenheid / Totaal gewicht / Nominaal gewicht: | 580g/m² g/m².mg/m².meter 17oz/m² oz/m².y oz/m².yard |
|---|---|
| Breedte / Standaardbreedte / Nominale breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 m 2000 m |
| Dikte / Standaarddikte / Nominale dikte: | 0,43 mm 0,016 inch |
Brand - de vertrager Gealuminiseerde Thermische Isolerende Materialen van de Glasdoek van de Stoom het Verwarmen Pijpleidingen & de Brandkostuums
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

