Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1352 producten.
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Vuurvaste de Stoffen Vuurvaste Thermische Isolatie van de Polyurethaanpu Met een laag bedekte Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Aanpasbaar PTFE-gecoat glasvezelweefsel met superieure slijtvastheid en vlamvertragende eigenschappen
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
PTFE-gecoat glasvezelweefsel met gemakkelijke naaibaarheid en brandwerendheid voor 550℃ hoge temperatuurtoepassingen
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
High Tensile Strength PTFE-gecoate glasvezelstof: brandwerend en makkelijk te produceren (industrieel gebruik)
| Gewicht / Gewicht per eenheid / Totaal gewicht / Nominaal gewicht: | 580g/m² g/m².mg/m².meter 17oz/m² oz/m².y oz/m².yard |
|---|---|
| Breedte / Standaardbreedte / Nominale breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 m 2000 m |
| Dikte / Standaarddikte / Nominale dikte: | 0,43 mm 0,016 inch |
Brandbestendige PTFE-gecoate glasvezelstof met zachte textuur en makkelijke fabricage voor industriële thermische bescherming
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Vuurvaste de Glasvezelstof op hoge temperatuur van 550C, e-Glasdoek
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,75 mm |
| Kleur: | Wit |
13.5OZ 0.017Inch maken Glasvezeldoek voor Uitbreidingsverbindingen vuurvast, Geweven Glasdoek
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1300mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
De Pu Met een laag bedekte van de de Uitbreidingsverbinding van de Lassenstof Doek 13.5OZ voor Buis verbindt
| Totaal Gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
De flexibele de Verbindingsdoek van de Stoffenuitbreiding/de Zwarte Glasvezelstof Pu bedekte M0-Brand met een laag - vertrager
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 490g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.43mm |

