Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Het Vuurvaste Duurzame Met een laag bedekte Polyurethaan op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De antistatische Materialen van de Glasvezelstof voor Drijvende Dakverbinding
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
480g de silicone Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelstof in Isolatiejasjes
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
De zwarte van de de Glasvezelstof van 600C Pu Met een laag bedekte Isolerende Eigenschappen
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Vlam op hoge temperatuur - Doek van de de Stoffen de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de vertragersglasvezel
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Glasvezeldoek/Stof met Pu-Materiaal voor de Zachte Verbinding die van de Pijpstof met een laag wordt bedekt
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Het siliconerubber met hoge weerstand bedekte glasvezeldoek/stof voor deur/gordijn/uitbreidingsverbinding/lassen met een laag
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 580gsm (17 oz) |
Stof van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Elektrische Isolatie
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Vuurvast Hoge Temperatuurvertragend Vlak Geweven Chemische Bestendigheid Waterdicht Siliconenrubber Gecoat Glasvezelweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Hoogtemperatuurisolatie met calciumsilicaat bekleed glasvezelstof
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |

