Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1352 producten.
Het grijze van de het Glasstof van de Kleurenglasvezel Silicone Met een laag bedekte van het de Isolatiejasje Externe Materiaal
| breedte: | 1 m/1,5 m/1,55 m |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Merk: | Suntex |
De vuurvaste Met een laag bedekte Stof van het Doeksilicone Kalender voor Uitbreidingsverbindingen en de Schakelaar van de Stoffenkanalisatie
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | E-glas |
7628 van de de Glasvezelstof van de Glasvezelstof Pu Met een laag bedekte van het de Pijpleidingslassen Dekens 0.21mm Lichtgewichtglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 6.5 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0,0083 duim |
Hoge Kiezelzuurdoek 18oz die Algemeen Op zwaar werk berekend Broodje Bestand 1000C Op hoge temperatuur lassen
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| het broodjesbreedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 0.65mm 0.025inch |
Blauwe Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Jasjes & de Dekking van de Hitteisolatie
| Deklaag: | siliconerubber aan beide kant |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 500 c-graad |
| Kleur: | Blauw |
Van de de Dekkings maakt de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de motoruitlaatpijp Stof 20OZ de Doek van het Gordijne Glas vuurvast
| Standaardgewicht: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Van de de Deurptfe Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager van het de Stoffen610g Thermische Geval E het Glasglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Doek van het stoffen de Stijve Pu Met een laag bedekte Glas voor Vuurvaste Lassendeken
| Nominaal gewicht: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Doek op hoge temperatuur van de het Silicone de rubber met een laag bedekte glasvezel van de stoffendoek met hoge weerstand, hoog-temperatuur-bestand
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Hoge - van de het Weefsel de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van het kwaliteitssatijn van het de Stoffenpolyurethaan brand van de de Glasvezeldoek Pu Met een laag bedekte - vertragersdoek
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |

