Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Brandwerend & Waterdicht Glasvezeldoek: 1,7 mm Aluminiumfolie Gecoat Hittebestendig Schild
| Garen soort: | E-glas |
|---|---|
| Weeftype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
600g Stof de op hoge temperatuur van het Weerstandskiezelzuur voor Uitbreidingsverbinding
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |
Glasvezel Lasdeken Brandwerend 550C Hittebestendig
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Algemene Vuurvaste Materialen Op hoge temperatuur op hoge temperatuur van de Lassen de Algemene Brand
| Basisstof: | HT800 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermisch behandeld |
| Techniek: | het weven en het naaien |
0.14mm PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Type: | bestand ptfestoffen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Het silicone bedekte de brand van de glasvezeldoek met een laag - vertrager, vlam - vertrager, weerstand op hoge temperatuur
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-GLAS |
Het silicium bedekte Oppervlaktebehandeling met een laag en isoleerde het Keperstof Geweven Weefseltype de stof van de siliconeglasvezel
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte stof van de glasdoek voor Uitbreidingsverbinding Met hoge weerstand
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Weerstandssilicone Met een laag bedekte Glasvezel die op hoge temperatuur Algemene Branddeken lassen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | C-GLAS |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof van de Glasdoek voor Hvac-de Schakelaar van de Systeembuis
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |

