Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
32 van de Silicone Met een laag bedekte Glasvezeloz Stof Op hoge temperatuur voor Brand & Plonsgordijnen
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
PU-gecoate brandwerende glasvezel lasdeken – Hoge temperatuurbestendig voor industriële veiligheid
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
100% glasvezel lasdeken rol met 550°C hittebestendigheid en acrylcoating voor brandwerende bescherming
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Rook- en vuurgordijnen Luchtverspreidingsmateriaal: 13,5 OZ PU bedekte glasvezel
| Gewicht per eenheid: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1300mm 1550m |
| Standaard dikte: | 0,017 duim |
19oz de Raad van de het Broodjescontrole van de glasvezeldoek het Weven voor Antibrand Algemeen Gordijn
| breedte: | 152CM |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 c-graad |
0.8mm Rode die Kiezelzuurdoek met Silicone voor Brand Beschermende Barrière euro met een laag wordt bedekt 180
| Materiaal: | fiberglasstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
3784 van het de Brandbeveiliginglassen van de glasvezelstof de Brand Algemene Broodjes
| Toepassing: | De deken van het brandlassen |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Het werk Temperatuur: | 550 C |
Branddichte warmte-isolatie Geweven glasvezelstof voor rookgordijnen Geweven glasstof
| Sollicitatie: | Rookgordijn |
|---|---|
| Gewicht: | 2050g/m2 |
| Werktemperatuur: | 550 graden Celsius |
Goede anti-abrasion, PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Algemene bestand op zwaar werk berekende het lassendeken op hoge temperatuur van de lassenbrand
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |

