Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
Pu Met een laag bedekte Waterdicht makende Broodje van de Glasvezeldoek voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 490g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.43mm |
De goede weerstand van glasvezelstoffen tegen extreme temperaturen voor Verwijderbare Isolatie Jacketing
| Maximum Ononderbroken Temperatuur: | 1100°F (550°C) |
|---|---|
| Dikte: | 0,016 Duim (0.4mm) |
| Gewicht: | 15 Oz. /Sq. Yard. (510 g/sqm) |
Vermiculiet Silica Gecoat Glasvezelweefsel 1200°C Hittebestendig
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculiet bekleed glasvezelstof 1200°C brandwerend 620 g/m2
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Middelgrote Algemene Thermische Weerspiegelende Bestand de Stoffenbrand/Vlam/Vonk van de Plichtsveiligheid
| Gewicht: | 560 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
1.3mm Massa Geweven 7628 van de de Hitteisolatie van de Glasvezeldoek Flexibele van de het Broodjesmotor de Uitlaatpijpdekking
| Toepassing: | De Dekking van de motoruitlaatpijp |
|---|---|
| Gewicht: | 1000g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
SUNTEX-van de de Glasvezelhitte van de Boilerdeur de Bandhitte - verzegelende Isolatie
| Dikte: | 3mm |
|---|---|
| breedte: | 75mm |
| Bestand temperatuur: | 550 C |
Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Dekens van het Glasvezellassen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken/gordijn |
| Dikte: | 0,017“ |
Vermiculiet gecoate glasvezelstof 1200°C brandwerend thermisch isolatie
| Treatment: | two sided vermiculite and silica coated |
|---|---|
| Weight: | 620g/sqm |
| Thickness: | 0.65mm |
Vermiculite Coated Fiberglass Fabric Fireproof Thermal Insulation
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |

