Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
18oz 0.6mm het Lassende van de de Doekbrand van de Spatbescherming Geweven Glasvezel Algemene Materiaal
| sollicitatie: | Beschermende deken tegen lasspatten |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/m² |
| Werktemperatuur: | 550 graden Celsius |
Goede Mechanische Acrylglasvezelstof voor Matras van het Brand de Algemene Lassen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Toepassing: | Lassendeken |
| Dikte: | 0.4mm |
0.4mm de Bestand Beschermende Kleding Op hoge temperatuur van het Siliconerubber Met een laag bedekte Lassen
| Maximum Ononderbroken Temperatuur: | 1100°F (550°C) |
|---|---|
| Dikte: | 0,016 Duim (0.4mm) |
| Gewicht: | 15 Oz. /Sq. Yard. (510 g/sqm) |
Van de de Glasvezeldoek van de douanegrootte PTFE Met een laag bedekte de Fabrikantenptfe Met een laag bedekte Stoffen
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Dikte: | 0,45 mm |
Isolatieband van glasvezel (goede slijtvastheid) / bekleding met touw van glasvezel voor open haard
| Kleur: | wit, zwart, rood |
|---|---|
| Dikte: | Van 1,0-6,0 mm |
| breedte: | Van 20-200 mm |
Het vuurvaste Water van de Fiberglasstof en Olie Bestand Pu Met een laag bedekte Stof voor Fire&smoke-Gordijnen
| Deklaag: | Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 460g/sqm |
| Dikte: | 0.4mm |
Hoogtemperatuur E-Glas Silicone Stof Stof Thermische isolatie Rubber Silicone Gecoate Glasvezel Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
PU bedekte glasvezelstof 460 gram brandwerend Blauw Zwart
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
van de de Stoffenuitbreiding van 730 g Glasvezel Met een laag bedekte de Verbindingsdoek met Doek van de de Luchtschakelaar van de Silicone de Antibrand
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
E-Glass Fiberglass Fabric Cloth High Temperature Protection Silicone Coated Fireproof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

