Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1617 producten.
Grey Silicone Coated Fiberglass Cloth-Fire-Deken en Lassendeken
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Isolatiejasjes
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | C-glas |
| Alkaliinhoud: | MIDDEL |
Gordijn Materiële Pu Silicone van de fiberglas bedekte het het Antibrand Vuurvaste Glasvezelstof met een laag
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Dikte: | 17mils |
| Kleur: | rood of grijs |
Industriële glasvezelstof met siliconencoating voor hoge temperaturen
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
0.4mm Glasvezel Geweven het Garenm0 Brand Algemene Materia van het Stoffene Glas
| Toepassing: | Branddeken |
|---|---|
| Gewicht: | 430g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Vermiculiet gecoate keramische vezeldoek – Aangepaste kleur hoge temperatuur doek
| Oppervlaktebehandeling: | Vermiculiet |
|---|---|
| breedte: | 1m of aangepast |
| Dikte: | 3 mm |
Aluminiumfolie glasvezelstof Hoogtemperatuur, Las & Brandbescherming Thermische isolatie
| Garen soort: | E-glas |
|---|---|
| Weeftype: | twill geweven of op maat gemaakt |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische isolatiedekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
Glasvezeldoek/stof gecoat met PU-materiaal voor lasbescherming Vlamvertragende stof voor hitteschildafdekkingen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Grey Polyurethane Fiberglass Cloth Anti-Hittevlam - Doek van de vertragers de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvast gordijn
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |

