Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1360 producten.
Dubbelzijdig PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm brandbestendig thermisch isolatiemateriaal voor industrieel gebruik
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
460 g/m2 0,41 mm PU-gecoate glasvezelstof met een breedte van 1 m tot 1,55 m voor industriële thermische jassen & pads
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Industrieel hoogwaardige brandwerende PU-gecoate glasvezel stof Kernparameters: 460 g/m2 0.41 mm PU-gecoat voor duurzaamheid
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Ultieme warmtebescherming PU-gecoate glasvezelstof Duurt 1800°C M0 goedkeuring en 1m tot 1,55m breedte
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Aanpasbare warmtebestendige PU-gecoate glasvezelstof met een hoge silica-coating voor brandwerende toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof 460 g/m2 0,41 mm voor luchtleidingen en lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
4H satijn 0.41mm Brand - vertragersstof Pu 2 Kantenm0 Vuurvaste Gordijnen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Industriële Oven Deur Isolatie Pakking: Hoge Temperatuur Glasvezeltouw
| Diameter: | 25mm X 25mm |
|---|---|
| Temperaturen. Weerstand: | 550 graden Celsius |
| Baseren: | 100% E-glas 9um |
Silicone-gecoate glasvezelstof 400 g/m2 -50 °C tot 500 °C
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Brandvertragend siliconen bekleed glasvezelstof met een verbeterde duurzaamheid en een dubbelzijdige coating
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

