Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1617 producten.
0.41mm Brandvertragende M0 Fijne Glasvezeldoek Rol met PU Coating voor Lassen
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.41mm |
Grijs niet-geweven glasvezelstof en calciumsilicaat voor afneembare isolatiematrassen
| Wieght: | 1100 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 1,5 mm |
| breedte: | 1,5 meter |
Branddicht gordijn van glasvezel. Bruin 0,65 mm, extreme hoge temperatuur.
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 920 mm |
| Nominale dikte: | 0,65 mm |
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Van de de Dekkingsstof van de hittebescherming Doek Op hoge temperatuur van de de Doek32.4oz de Grafiet Met een laag bedekte Veiligheid
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
0.8mm de Doek8h Satijn Op hoge temperatuur 3784HT 550C van de Turbine Algemeen Glasvezel
| sollicitatie: | Branddeken |
|---|---|
| Gewicht: | 880 g/m2 |
| Werktemperatuur: | 550 graden Celsius |
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Silicone Met een laag bedekt van het de Brandgordijn van de Glasvezeldoek van de de Stoffendoek de Brandbewijs op hoge temperatuur
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
De anticorrosieve Stof van de Stoffensilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Brandgordijnen
| Productnaam: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |

