Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1617 producten.
13.5OZ 0.017Inch maken Glasvezeldoek voor Uitbreidingsverbindingen vuurvast, Geweven Glasdoek
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1300mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
De flexibele de Verbindingsdoek van de Stoffenuitbreiding/de Zwarte Glasvezelstof Pu bedekte M0-Brand met een laag - vertrager
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 490g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.43mm |
Witte Glasvezeldoek met siliconen coating, brand- en rookwerende gordijnmateriaal
| gewicht: | 830g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,65 mm |
| Kleur: | Wit |
De vuurvaste Met een laag bedekte Stof van het Doeksilicone Kalender voor Uitbreidingsverbindingen en de Schakelaar van de Stoffenkanalisatie
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garentype: | E-glas |
De het Lassendoek Pu van de dekensglasvezel bedekte 0.72mm M0 de Stof van de Thermische Isolatieglasvezel met een laag
| Gewicht: | 720g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.72mm |
Hoge Kiezelzuurdoek 18oz die Algemeen Op zwaar werk berekend Broodje Bestand 1000C Op hoge temperatuur lassen
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| het broodjesbreedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 0.65mm 0.025inch |
Van de de Dekkings maakt de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de motoruitlaatpijp Stof 20OZ de Doek van het Gordijne Glas vuurvast
| Standaardgewicht: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Van de de Deurptfe Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager van het de Stoffen610g Thermische Geval E het Glasglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Brandschermmateriaal Hoogtemperatuur glasvezelstof 980 g Grafiet bekleed stof Rookdeur Flexible compensators
| Gewicht: | 980 g/m2 |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
| Dikte: | 1 mm |
Doek van het stoffen de Stijve Pu Met een laag bedekte Glas voor Vuurvaste Lassendeken
| Nominaal gewicht: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |

