Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1570 producten.
Hoogtemperatuurbestendige met neopreen beklede glasvezelstof
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0.45mm |
0.45 mm dik Neopreen bekleed glasvezelstof met hoge temperatuurbestandheid en brandwerende eigenschappen
| Productnaam: | Neopreen Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 600gsm |
| Dikte: | 0,45 mm |
Op maat gemaakte service Doppelzijdige isolatie, hoogtemperatuurbestendige siliconen beklede glasvezelstof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Coating: | bilateraal siliconerubber |
Temperatuurbestendigheid 750°C Vermiculiet-gecoate glasvezelstof met uitstekende slijtvastheid en 1070gm zwaar gewicht
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1,4 mm |
1000c Bestand Hoge de Doekstof op hoge temperatuur van de Kiezelzuurglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
Hoge temperatuurbestendige PU-gecoate glasvezeldoek met 550°C basistemperatuurbestendigheid en goede slijtvastheid voor brandwerende gordijnen
| Gewicht per eenheid: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaard dikte: | 0,016 duim |
Brandwerend PU-gecoat glasvezeldoek met 550°C temperatuurbestendigheid voor bouw- en lasapplicaties
| Gewicht per eenheid: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaard dikte: | 0,016 duim |
De Bestand Band op hoge temperatuur van de Thermische Isolatieglasvezel
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
Vermiculiet gecoate hoge temperatuur glasvezelstof geschikt voor het lassen van dekens brandschermen en hoge temperatuur isolatie toepassingen
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Vlam - van de de Glasvezeldoek van de vertragers550c Weerstand van de de Bandhitte Band van de de Beschermings de Geweven Glasvezel
| Dikte: | 3mm |
|---|---|
| breedte: | 50mm |
| Het werk Temperaturen: | Tot 550 C |

