Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1226 producten.
Stok niet de Doek Elektrische Isolatie van de 0,016 Duimptfe Met een laag bedekte Glasvezel
| Naam: | PTFE Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
De silicone Met een laag bedekte Waterdichte Vuurvaste Zak van de Glasvezeldoek voor Antiexplosiebatterij
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
De witte Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Industriële Branddekens en Brand Algemene Broodjes
| Weefseltype: | 4H satijn |
|---|---|
| Deklaag: | het dubbele met een laag bedekte rubber van het kantensilicone |
| Dikte: | 0.42mm |
Brand - Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van het vertragerskeperstof Geweven 0.4mm Silicone Rubber
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
1200C Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor isolatiedekking, het opvullen, het achterblijven, lassende deken, brandgordijn
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 1.3mm |
Het silicone op hoge temperatuur bedekte Stof van de de Goede Kwaliteits de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de glasstof, Vuurvaste Glasvezel met een laag
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |
Hoogtemperatuurbestendige 600 gram siliciumgecoate glasvezelstof voor uitbreidingsgewrichten
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Van de de Glasvezelstof van het keperstofweefsel PTFE Met een laag bedekte Bestand Op hoge temperatuur
| Naam: | PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
0.42mm Met een laag bedekte Doek Op hoge temperatuur PTFE van de Weerstands de Lichtgewichtglasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |

