Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1226 producten.
Hoogtemperatuur Silicone Stof Brandbestendige Silicone Gecoate Glasvezel Stof Brandbestendige Vezel Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
M0 Brandwerend PU-gecoat glasvezelstof met een temperatuurweerstand van 1800°C en een gewicht van 460 g/m2
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hoge temperatuur 550°C Bestendige Siliconen Gecoate Glasvezelstof met 0,3 mm Dikte en 400 g/m² Gewicht
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Weerbestendige, anti-veroudering, alkali-vrije, met siliconen gecoate glasvezelstof voor hoge temperatuurtoepassingen
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Type garen: | E-glas |
Rode Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Grondstof: | glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Verwijderbare de Isolatiedekking van het Isolatiejasje met de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de Temperatuurweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van de de Doekstof van de glasvezelvervaardiging Kiezelzuur Met een laag bedekte de glasvezeldoek op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |
Hoogst Hittebestendige Duurzame 1700C Hoge het Kiezelzuurglasvezel van de Glasvezeldoek ongelooflijk
| Gewicht: | 1200g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 1,3 mm |
| breedte: | van 100cm tot 200cm |
Van de de Doekbrand van de Kiezelzuurglasvezel van de de Barrièrebrand het Algemene Materiaal op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.65mm |

