Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1579 producten.
Hoogtemperatuurbestendige, brandbestendige, met polyurethaan beklede glasvezelstof voor brandbestendige stoffen
| Gewicht per eenheid: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaard dikte: | 0,016 duim |
Brandvertragend siliconen bekleed glasvezelstof met verbeterde duurzaamheid
| Verpakkingen: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Weight: | 140gsm to 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Brandwerend Hoge Temperatuur Bestendig Siliconen Gecoat Glasvezeldoek voor Thermische Isolatie en Corrosiebestendigheid
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Brandwerend Hittebestendig Glasvezelweefsel met Siliconencoating voor Industriële Toepassingen
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Brandwerend Hittebestendig Glasvezelweefsel met Siliconencoating voor Industriële Toepassingen
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Brandvast, hoogtemperatuurbestendige siliconen beklede glasvezelstof met 4H satine weefsel
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Hoogtemperatuurbestendige siliconen beklede glasvezelstof met 4H satine weefsel en aanpasbare breedte
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Brandwerend Hittebestendig Glasvezelweefsel met Siliconencoating voor Industriële Toepassingen
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Brandwerend Hoogtemperatuurweerstand 4H Satin Weave Silicone Coated Glasvezel Stof voor industriële toepassingen
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Brandwerend Hoogtemperatuurweerstand 4H Satin Weave Silicone Coated Glasvezel Stof
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |

