Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1579 producten.
Vlamvertragende hittebestendige glasvezelstof met siliconencoating en 4H satijnbinding
| Coating: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0,1 mm tot 3 mm |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor het Opgeschorte Dak van de Olietank
| Productnaam: | glasvezeldoek voor het opgeschorte dak van de olietank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Weer en Schurings Bestand Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor de Drijvende Verbinding van de Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Geweven Zwervende Hittebestendige Doek 0.8mm van de Isolatieglasvezel
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Rood siliconen bekleed glasvezelstof Brandbestendige glasvezelstof
| Basismateriaal: | Glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Type garen: | E-glas |
Brandbestendige glasvezelstof met aluminiumfolielamineering
| Garen soort: | E-glas |
|---|---|
| Weeftype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Hittebestendige Met een laag bedekte Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek Silicone
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Hoge silica glasvezeldoek op maat met 96% SiO2 en dubbele zijden voor 1000°C temperatuurbestendigheid
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |

