Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1226 producten.
Temperatuurweerstand 0.4mm Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
PTFE-Glasvezeldoek voor Pijpisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De antistatische Vuurvaste Materialen van de Glasvezeldoek voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
2mm van de de Glasvezeldoek van de Silicaat de Ceramische Aluminiumfolie Thermische Isolatie
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Hittebestendige Hittebestendige de Doekdoek Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
33 Doek Op hoge temperatuur van de het Calciumglasvezel van oz de Blauwe voor Branddeur en Rookgordijn
| Kleur: | blauw of OEM |
|---|---|
| Oorsprong: | Hubei, China |
| Hoofdtoepassing: | Thermische isolatie/Brandgordijn/Flexibele buis |
De Doek van de de Yard18oz Glasvezel van SUNTEX 1 Hittebestendig voor Brand Algemene Vuurvaste Deur
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Van de de oliënweerstand van de vetweerstand het de brandstofresistance17oz Silicone bedekte Glasvezeldoek voor Isolatiedekking met een laag
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
De artisanale Materialen van de de Glasvezeldoek niet van het Stoksilicone Vuurvaste voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De Hittebestendige Stoffen op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek en Stoffen voor Hoge Hittetoepassingen
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |

