Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1579 producten.
Industriële vormgeving luchtleidingsstof gereduceerd lawaai vlamvertragend met lekvrije isolatie voor gymkwartier
| Yarn type: | E-Glass |
|---|---|
| Weave type: | twill woven or plain woven or customized |
| Alkali content: | Alkali Free |
Glasvezelstof met Rood die Siliconerubber aan Beide Kant met een laag wordt bedekt
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Het silicone bedekte dik 3mm Vuurvaste het Paspoorthouder met een laag van de Documentzak
| Type: | brandwerende zak glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconen glasvezel + aluminiumfolie |
| Gewicht: | 200-2000 g/m² |
Tweezijdige siliconen gecoate stoffen van Suntex
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
De vuurvaste Stof 400-1200kg/M3 van het Isolatievermiculiet Met een laag bedekte Kiezelzuur
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof van het silicone de Rubber Met een laag bedekte Glas voor Hitteisolatie
| De diensttemperatuur: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Basisvezel: | Glasvezel |
| Deklaag: | siliconerubber met twee kanten |
De met een laag bedekte Thermische Deken van het Brandlassen Waterdicht voor Verkoop
| Kleur: | zwart, grijs, of aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 1.4 mm~3mm |
| grootte: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, of aangepast |
Hitte Weerspiegelende Brand Pit Mat For Grass /Patio/Deck 24“, 26“, 28“ 30“, 32“, 36“
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Vuurvast Pit Mat Protects Decks en Terras - olie-Bewijs & Waterdicht Grillstootkussen voor Brandkuil
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
SUNTEX industriële brandbedekking
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |

