Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1584 producten.
Beschermt de Belangrijke Fabrikant van China dat van Silicone Met een laag bedekte Siliconedeklaag vonken en metaalplonsen door lassen worden geproduceerd
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Uitstekende van de Stoffengrey glass fiber fabric with van het Kwaliteits Vuurvaste Silicone het Siliconedeklaag
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
Vlam van de fabrieks de Directe Verkoop - het Fiberglasstof van het vertragers Waterdichte Kiezelzuur
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Groothandel Warmtebestendige siliconenstofstof Thermische isolatie voor branddek
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Brand Pit Mat Fire Detection System Buyer /Supplier onder Grillmat voor Openluchtgrill
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
100% Glasvezel lasdeken brandwerende deken met 550°C hittebestendigheid en acrylcoating
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
100% glasvezel lassen deken Hoge hittebestendigheid Branddicht deken lassen pads
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
0.7mm brandwerend glasvezelstof met PU-coating, ideaal voor rookgordijn en branddek
| Gewicht per eenheid: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1000mm 1200mm |
| Standaard dikte: | 0,028 duim |
17 Oz Salmon Welding Curtains & Deken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | zalm |

