Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1584 producten.
M0 Brandwerende Rookschermstof, 0,43 mm Polyurethaan Gecoat Glasvezel voor Warmte-isolatie
| gewicht: | 470g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0,43 mm |
200g E Glass Fibre Fabric with 50 m / 100 m Roll Length for Smoke Screen Hanging Wall
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Materiaal voor vuur- en rookgordijnen: 0,6 mm grijze aluminium-pigmenteerde FPF's
| Materiaal: | glasstof |
|---|---|
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
| Garenband: | E-glas |
Het siliconedoek op hoge temperatuur van de Hittebestendigheids Uitstekende Deklaag voor Vuurvaste Brandbeveiligingschort
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E Glas |
M0 Certificaat Brandbeveiliging Welding Blanket Roll ¥ 0,65 mm PU Coated Fiberglass
| Gewicht: | 690 g/m2 |
|---|---|
| breedte: | 1000 mm |
| Dikte: | 0,65 mm |
12oz de bulkglasvezel die Algemeen Broodje lassen beschermt tegen Vonkenvlam - vertrager
| Toepassing: | Lassenbescherming |
|---|---|
| Gewicht: | 18 oz/yd2 |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Siliconenrubber gecoat glasweefsel 200-2000g/m² voor thermische isolatie
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkali -inhoud: | alkali gratis |
De concurrerende van de de dekkingsklep van de Prijs Duurzame Verwijderbare Waterdichte Isolatie de Pijp Thermische Dekking isoleerde Jasjes
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Van het e-glas Vezel Vezel de Hoge Kiezelzuur - glasstof voor Isolatiedekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel voor isolatiehoes Isolatiepad Industriële thermische hoes
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |

