Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1590 producten.
Lassengordijnen & Algemene glasvezel die algemeen broodje lassen de deken van het glasvezellassen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Lassengordijnen & Algemene glasvezel die algemeen broodje lassen de deken van het glasvezellassen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Acrylic coated fiberglass fabric Welding Curtains & Blanket
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Vermiculiet Gecoate Glasvezeldoek | 1200 Graden Hoge Temperatuur & Slijtvastheid
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Van de de Glasvezelbrand van de noodsituatieoverleving van de de Schuilplaatsveiligheid Algemeen de Dekkingsideaal voor de Keuken
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
0.8mm 1.5mm Hoogtemperatuur Thermische Isolatie Silicone Glasstof Stof Voor Lasbescherming Dekent Brandgordijnen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht van de stof: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz Zalm Lasdeken met 16 Mil Dikte en Hoge Temperatuurbestendigheid
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Het de Stoffensilicone op hoge temperatuur van de Glasvezel Thermische Isolatie bedekte Hittebestendig met een laag
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Fireproof Welding Cloth PU Coated Fiberglass Fabric with Double Side PU Coating Oil and Solvent Resistant in 1m to 1.55m Width
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Vuurvast PU-gecoat glasvezelweefsel 460 g/m² hittebestendige doek
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |

