Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ temperature resistant fiberglass cloth ] bij elkaar passen 1584 producten.
Brandwerend siliconenrubber calciumsilicaat gecoat geïmpregneerd glasvezeldoek
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Sollicitatie: | Lasdeken |
| Dikte: | 0,4 mm |
1mm Dikke Beide het Zijmateriaal van de de Uitbreidingsverbinding van de Siliconerubber Met een laag bedekte Stof voor Hitte/Koude Isolatie
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| breedte: | 1.5 M |
16 oz de Verwijderbare van de Glasvezelhitte Weerspiegelende Stoffen voor de Dekens van het de Hitteschild van de Pijpdekking
| breedte: | 150cm |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Temperatuurweerstand: | Tot 500 c-graad |
880C Stof van het roestvrij staal de Draad Versterkte die Glas met Pu en Grafiet voor de Barrière van het Brandgordijn met een laag wordt bedekt
| Temperatuurweerstand: | 880 c-graad |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Met een laag bedekt: | Polyurethaan, Aluminium, Grafiet |
Waterdichte en brandwerende glasvezeldoek met siliconencoating
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Sollicitatie: | Lasdeken |
| Dikte: | 0,4 mm |
Industrieel gebruik Branddicht vezelstof warmtebestendig met snijverwerkingsservice
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Sollicitatie: | Lasdeken |
| Dikte: | 0,4 mm |
17 Oz 16 Mil Dubbelzijdige Lasdeken Brandwerende Deken voor Bescherming tegen Hoge Temperaturen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 Oz 1000°F Vuurvaste Lasdeken met 16 Mil Dikte voor Hoge Temperatuur Slijpvonk
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
17 oz hoge flexibele lasdek met een dikte van 16 mil voor warmte-isolatie en brandwerendheid
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Dubbelzijdige PU 17 Oz 16 Mil Lasdeken Vuurvast Thermisch Bestendige Mat
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stofgewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |

