Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Populairste van de het Glasdoek van de Stoffenglasvezel E Met een laag bedekte het Fiberglasstof Pu
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Vuurvaste Waterdichte Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek die voor lassengordijn Deken lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Brandwerende waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek Flexibele buisdoekstof
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek voor het lassen van dekens en het lassen van gordijnen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Het water weert Eigenschappen Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek voor Lassendekens af, branddekens
| Naam: | Polyurethaan Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460gsm |
Pu met een laag bedekte van het de isolatie vuurvaste silicone van de fiberglasstof met een laag bedekte de glasvezeldoek rubber
| naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Professionele Fabriek Gemaakt Stof tot van het Glasvezel de Doek Met een laag bedekte Pu Met een laag bedekte Fiberglas
| De eenheid weegt: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,017 duim |
Waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek Brandwerende PU-gecoate glasvezeldoek Isolatiematras Isolatiedeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Vlam van de fabrieks de Directe Verkoop - het Fiberglasstof van het vertragers Waterdichte Kiezelzuur
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
De Stof van het kiezelzuurfiberglas voor kiezelzuurlassen bedekt de gordijnen van het kiezelzuurlassen
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |

