Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Stof van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor het Water van Uitbreidingsverbindingen
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Hitte en Koude Bestand Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof 0.41mm voor de Buizen M0 van de Luchtdistributie
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450 g / m2 ± 10% |
| breedte: | 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
Groene Enige Met een laag bedekte de Glasvezelstof zij van Pu (Polyurethaan)
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Hittebestendige met een laag bedekte met een laag bedekte de glasvezelstof op hoge temperatuur van de glasvezeldoek PTFE in verschillende kleur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Het hittebestendige Rubber van het Isolatiesilicone bedekte Glasvezeldoek/stof voor Deur/gordijn/uitbreidingsverbinding/lassen met een laag
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Met een laag bedekte Stof 0.7mm van de Heatproofstof Pu Algemene Materiële de Rookgordijnen van de Glasvezelbrand
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1200mm |
| Standaarddikte: | 0,028 duim |
0.4mm Vlam van de de Glasvezelstof van de Luchtdistributie de Pu Met een laag bedekte - vertragersm0 Certificaat
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | grijs |
Glasvezeldoek/Stof met Pu-Materiaal voor de Zachte Verbinding die van de Pijpstof met een laag wordt bedekt
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Brandbestendige brandwerende stof Rollenstof PU-gecoat glasvezelstof voor branddekmateriaal Blind snijwelding
| Verpakkingen: | bilateraal siliconerubber |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Het vuurvaste Water van de Fiberglasstof en Olie Bestand Pu Met een laag bedekte Stof voor Fire&smoke-Gordijnen
| Deklaag: | Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 460g/sqm |
| Dikte: | 0.4mm |

