Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
Hittebestendige Comité Ptfe Met een laag bedekte Glasvezeldoek 0.45mm de Montage van het Brandscherm en Flensdekking
| Gewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.45mm |
De hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel bedekte Silicone/Pu/Acryl/Vermiculiethitte Resiatant met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Van de het Glasstof van Thermocovers Ptfe Met een laag bedekt van de de Brandbarrière de Thermische isolatiestootkussen op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
0.4 mm brandbestendig duurzaam PU-gecoat glasvezelstof voor brandbeveiligingssysteem,M0-certificaat
| Gewicht: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw Zwart |
Gordijn Materiële Pu Silicone van de fiberglas bedekte het het Antibrand Vuurvaste Glasvezelstof met een laag
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Dikte: | 17mils |
| Kleur: | rood of grijs |
De hoge van de de Glasvezeldoek van de Kiezelzuurglasvezel 200gsm Vuurvaste Stof voor Lassen
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Engels-13501 vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezelstof voor 18 oz. thermisch behandelde glasvezelgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |

