Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Het Waterdichte Polyurethaan van de brandweerstand/Pu-Fiberglasdoek voor Lassendeken & meer
| Garentype: | C-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Midden |
Vuurvaste de Stoffen Vuurvaste Thermische Isolatie van de Polyurethaanpu Met een laag bedekte Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Het Vuurvaste Duurzame Met een laag bedekte Polyurethaan op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Industriële vormgeving luchtleidingsstof gereduceerd lawaai vlamvertragend met lekvrije isolatie voor gymkwartier
| Yarn type: | E-Glass |
|---|---|
| Weave type: | twill woven or plain woven or customized |
| Alkali content: | Alkali Free |
2 opgeruimde Ptfe Met een laag bedekte Glasvezelstof met Ranonkelpatroon
| Standaardgewicht: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Van de de Glasvezeldoek 2250g van de hittevertrager Met een laag bedekte de Turbinedekens Op hoge temperatuur Grafiet
| Gewicht: | 2250g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 2.5mm |
Het Lassenfiberglas van de glasvezel Vuurvaste Vertrager Op zwaar werk berekende het Kamperen Lassendekens Cutains en de Schermen
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
De polyurethaan Met een laag bedekte Doek van de Glasvezelrook voor van de het Gordijnglasvezel van het Glasvezellassen het Lassendekens
| Eenheidsgewicht: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| standaarddikte: | 0,016 duim |

