Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Stof van het anti-vezel de Verzwakkende Polyurethaan Met een laag bedekte Glas voor het Gordijn van het Glasvezellassen
| Eenheidsgewicht: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Met een laag bedekte het Glasstof op hoge temperatuur 1 van Thermocovers Ptfe Zij17oz-Brandbarrière
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
1000c Bestand Hoge de Doekstof op hoge temperatuur van de Kiezelzuurglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
De Pu Doordrongen Stof van de Doekrubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Uitbreidingsverbinding
| naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één kant |
| Gewicht: | 620gsm |
0.65mm Folie Gealuminiseerde van het de Stoffenfiberglas van de Glasvezelstof Vuurvaste de Veiligheidsschort
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | De schort van de lassenveiligheid |
| Dikte: | 0.65mm |
De vlakte/de Keperstof Pu bedekte Glasvezelstof voor Brandbeveiliging 0.21mm van de Gordijnstof de Doek van de Dikte met een laagCompensator
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.21mm |
Vuurvaste van de de Doekhitte van de Polyurethaan(pu) Met een laag bedekte Glasvezel de Beschermings Thermische Isolatie
| Garentype: | C-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Midden |
Van de de Dekkings maakt de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de motoruitlaatpijp Stof 20OZ de Doek van het Gordijne Glas vuurvast
| Standaardgewicht: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Standaarddikte: | 0.017inch |

