Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Vuurvaste Pu Met een laag bedekte die Glasvezelstof één voor Uitbreidingsverbinding wordt opgeruimd
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één Kant |
| Gewicht: | 620GSM |
Pu van het Stoffen de Acrylsilicone Pvc Met een laag bedekte Doek op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één kant |
| Gewicht: | 620gsm |
Professionele van de de Stoffenbrand van de Veiligheidspu Met een laag bedekte Glasvezel Algemene de Hitteisolatie
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
De zwarte van de de Glasvezelstof van 600C Pu Met een laag bedekte Isolerende Eigenschappen
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Polyurethaan PU-gecoat glasvezelweefsel voor dilatatievoegen Fabrikant van water- / hittebestendige glasvezeldoek
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Hittebestendige glasvezeldoek stof 460g/m2
| Weave type: | twill woven,plain woven or customized |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Surface Treatment: | polyurethane(PU) coated |
Geweven weefsel van hoogtemperatuurbestendige glasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekt polyurethaan (Pu) |
In het groot Aangepaste Tweezijdige Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof van Thermische Isolatie
| Garentype: | C-GLAS |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Midden |
0.41mm Stof Twee van de Diktepu Met een laag bedekte Glasvezel Vrij Kantenalkali
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm Dikte |
Brandwerende polyurethaan PU-gecoate glasvezelstof Brandwerende thermische isolatie
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

