Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ pu coated fiber glass fabric ] bij elkaar passen 116 producten.
Maak de Flexibele Goede Chemische/Hittebestendige Pu Met een laag bedekte Vuurvaste Doek van de Glasvezelstof voor het Kamperen Tenten waterdicht
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.21mm |
De Pu Met een laag bedekte Vuurvaste Doek van de Glasvezelstof voor het Kamperen Tenten
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.21mm |
Stof 0.4mm van de polyurethaanpu Met een laag bedekte Glasvezel Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van de Brandgordijn en Rook Gordijnen
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
De Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof bedekte speciaal UV bestand, stof van de schurings de bestand glasvezel met een laag
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Stof van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor van de Brandgordijn en Rook Gordijnen
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
De Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof bedekte Glasvezeldoek met een laag speciaal Op hoge temperatuur
| Dikte: | 0.40mm |
|---|---|
| Gewicht: | 450g/m2±10% |
| Breedte: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Stof van de de Doekglasvezel van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Het Lassenfiberglas van de glasvezel Vuurvaste Vertrager Op zwaar werk berekende het Kamperen Brand Algemene Vezel
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Pu Met een laag bedekte Glasstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de schuringsweerstand Pu voor de Uitbreidingsverbindingen van de Stoffenbuis
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |

