Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 710 producten.
PTFE-Glasvezeldoek voor Pijpisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Het Silicone van fabrikantenhigh temperature colored bedekte Industriële Glasvezelstof Versterkte Glasvezel met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4mm |
Van de het Broodjessilicone Met een laag bedekte Glasvezel van de fiberglasdoek de Stoffendoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel bedekte Silicone/Pu/Acryl/Vermiculiethitte Resiatant met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Industriële Silicone Met een laag bedekte die Glasvezelstructuur voor Lassendeken wordt versterkt
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
1000c het Bestand Materiaal op hoge temperatuur van de Kiezelzuurdoek voor Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het keperstofweefsel PTFE voor de Deken van de BARBECUEbrandbeveiliging
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
Glasvezelstof Met een laag bedekt Silicone/Pu-de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Hitteresiatant
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Grijs warmtebestendige siliconen rubber gecoate glasvezel stof isolatieve warmtebestendige siliconen glasvezel stof
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |

