Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 706 producten.
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
PTFE Met een laag bedekte die Glasvezelstof hoofdzakelijk op het gebied van brandpreventie en thermische isolatie wordt gebruikt
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Van de de Glasvezeldoek van Ptfe van de schuringsweerstand Chemische Bestand Waterdicht voor Olie en Gaspijp het Verpakken
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
Hittebestendige Comité Ptfe Met een laag bedekte Glasvezeldoek 0.45mm de Montage van het Brandscherm en Flensdekking
| Gewicht: | 610g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.45mm |
Brandgordijnen een Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het Brand Beschermende Silicium Rubber
| Grondstof: | S.S draad versterkte glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Enige Zijsilicone Met een laag bedekte Zwarte het Siliconestof van de Glasvezeldoek
| Gewicht: | 960gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.72mm |
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
Van de de Glasvezelstof van de voedselrang Zwarte Bruine Ptfe Met een laag bedekte Chemische Corrosiebestendig
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof met de Uitstekende Treksterkte van de Schuringsweerstand
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
SUNTEX PTFE-gecoate glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
SUNTEX Silica Stof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Verpakkingen: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weefseltype: | 8H satijn |

