Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 706 producten.
26oz de bulke-Doek van de Glasbekleding Geweven Glasvezel voor de Deken van de de Isolatiebrand van Lassenvonken
| Toepassing: | Het lassen vonkt isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Stof met hoge weerstand van de Glasvezel de Textielsilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Op zwaar werk berekende van de de Glasvezelstof van de Lassenbescherming Algemene Doek Op hoge temperatuur 2.6mm Met een laag bedekt Grafiet
| Nominaal Gewicht: | 1150g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 2.6mm |
0.42mm Met een laag bedekte Doek Op hoge temperatuur PTFE van de Weerstands de Lichtgewichtglasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte PTFE |
| Materiaal: | Glasvezel |
1200C de Doek van de keramiekvezel met de Materialen van de de Hitteisolatie van de Roestvrij staaldraad
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
De glasvezelstoffen met silicone rubberdeklaag op hoge temperatuur voor Isolatie behandelen de isolatiehefboom van de isolatiedeken
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Belangrijke fabrikant van verwijderbare de isolatiedekens van Fabricfor van de componentensilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
enige zijsilicone met een laag bedekte glasvezelstof en beide zijsilicone met een laag bedekt fiberglas
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Brandwerende waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek Flexibele buisdoekstof
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
De hittebestendige Rubber Geweven Zwervende Met een laag bedekte Glasvezel van de Glasvezelstof Silicone
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |

