Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 704 producten.
0.77mm Pu het Met een laag bedekte van de de Stoffenuitbreiding van Brandgordijnen de Verbindingsdoek/Broodje van de Glasvezelstof
| Gewicht: | 620g/sqm glasvezelstof |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.77mm |
E Glasvezelvlam - vertrager Geweven Glasdoek 0.8mm voor Brandgordijn
| Toepassing: | Brandgordijn |
|---|---|
| Gewicht: | 800g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Vlam 7628 - vertrager Geweven Elektronische de Hitteisolatie van de Glasvezeldoek 550C
| Toepassing: | Hitte Tthermocovers |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Het werk temperatuur: | 1000 F |
Het Waterdichte Polyurethaan van de brandweerstand/Pu-Fiberglasdoek voor Lassendeken & meer
| Garentype: | C-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Midden |
0.77mm Pu Met een laag bedekte van de de Stoffenlucht van Brandgordijnen de Distributiebuizen
| Gewicht: | 620g/sqm glasvezelstof |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.77mm |
Zware siliconen geïmpregneerde glasvezelstof veelzijdige weeftypen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | middelmatig |
| Type garen: | C-glas |
Wit Vuurvast Siliconen Rubber Gecoat Glasvezelweefsel Hoge Temperatuur Weerstand Waterdicht Materiaal Glasvezel Stof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Medium |
| Type garen: | C-glas |
Lichte PTFE-gecoate glasvezelstof met een hoge brandwerendheid en chemische weerstand
| Gewicht / Eenheidsgewicht / Totaalgewicht / Nominaalgewicht: | 580 g/m2 g/m2 g/m2 17 oz/m2 oz/m2 oz/m2 yard |
|---|---|
| Breedte / standaardbreedte / nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte / standaarddikte / nominale dikte: | 0.43mm 0.016 inch |
Bestand Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur 0.7mm voor Vuurvaste Deken
| Gewicht: | 690g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1200mm 1520mm 2000mm |
| Dikte: | 0.7mm |

