Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 704 producten.
Silicone-gecoate glasvezelstof isolatie warmtebestendige Silicone-gecoate glasvezel voor brandpreventie
| Product Name: | twill woven 0.4mm silicone rubber coated fiberglass cloth |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
M0 Met een laag bedekte de Glasvezelbrand van het Brandbewijs Pu - het Satijn van de vertragersdoek 4H voor Flexibele Uitbreidingsverbinding
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Rode Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Grondstof: | glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garentype: | E-glas |
Met een laag bedekte de Glasvezelbrand van het brandbewijs Pu - van de de Stoffenuitbreiding van de vertragersdoek de Verbindingsriem
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| standaarddikte: | 0.017inch |
De Doekisolatie van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Comité, Lassende Deken, Branddeken
| Productnaam: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Stof van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel aan Enige Kant voor Rook en Brandgordijn
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
De Bestand Stof op hoge temperatuur van de het Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel van de uitbreidingsverbinding Kleurrijke
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Rood siliconen bekleed glasvezelstof Brandbestendige glasvezelstof
| Basismateriaal: | Glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Type garen: | E-glas |
SUNTEX Stofverlengingsdoek
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Tweezijdige siliconen gecoate stoffen van Suntex
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |

