Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 703 producten.
SUNTEX Fabric Expansion Joint Fiberglass Fabric
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur 0.41mm voor Verwijderbare Isolatiestootkussens
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
van glasvezel met siliconencoating voor uitbreidingsgewrichten
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
E-Glas Glasvezel Stof Hoogtemperatuur Bescherming Silicone Gecoat Brandbestendig
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
De Doek op hoge temperatuur Pu bedekte van de de Stoffenbrand van de Buisdoek Barrière 0.21mm Rode met een laag Brand - vertrager
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000mm |
| Dikte: | 0.21mm |
Brandschermmateriaal Hoogtemperatuur glasvezelstof 980 g Grafiet bekleed stof Rookdeur Flexible compensators
| Gewicht: | 980 g/m2 |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 mm 2000 mm |
| Dikte: | 1 mm |
Vuurvast Pit Mat Protects Decks en Terras - olie-Bewijs & Waterdicht Grillstootkussen voor Brandkuil
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Het silicium bedekte Oppervlaktebehandeling met een laag en isoleerde het Keperstof Geweven Weefseltype de stof van de siliconeglasvezel
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur Hittebestendig Zilveren Grey Glass Fiber Cloth
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Vlambestendige siliconen gecoate industriële glasvezelstof
| Verpakkingen: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |

