Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 703 producten.
Doek van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
Van de het Broodjes niet Zelfklevende Geweven Glasvezel van de glasvezeldoek het e-Glas van de Doekmesh strip Vezelstof
| Toepassing: | Rookgordijn |
|---|---|
| Gewicht: | 2050g/m2 |
| Het werk Temperatuur: | 550 C |
Glasvezel Geweven Zwervende Hitteisolatie Vuurvast voor Versterkte Reparatie die, Naden, Boot, het Vormen winden
| Toepassing: | Rookgordijn |
|---|---|
| Gewicht: | 2050g/m2 |
| Het werk Temperatuur: | 550 C |
Van de de Stoffenveiligheid van de turbine de Algemene PTFE Met een laag bedekte Glasvezel Opnieuw te gebruiken Doek van de de Schort580g Met een laag bedekte Glasvezel
| Totaal Gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale Dikte: | 0.43mm |
Isolatie van de de Doekhitte van de rook maakt de Gordijn Geweven Glasvezel 2050 G/M2 vuurvast
| Toepassing: | Rookgordijn |
|---|---|
| Gewicht: | 2050g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
1000c Bestand Hoge de Doekstof op hoge temperatuur van de Kiezelzuurglasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
Hoogtemperatuurwarmte-isolatie Brandbestendige Silica Glasvezel dekenstof
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Excellent Insulation Thermal Conductive Water Repellent Silicone Coated Fiberglass Fabric Silicone Fiberglass Cloth
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
1.3mm Massa Geweven 7628 van de de Hitteisolatie van de Glasvezeldoek Flexibele van de het Broodjesmotor de Uitlaatpijpdekking
| Toepassing: | De Dekking van de motoruitlaatpijp |
|---|---|
| Gewicht: | 1000g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Brandvertragend Silicone Stof Thermisch Glasvezel Stof Isolatie Branddicht Silicone Rubber Gecoate Glasvezel Stof
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

