Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 686 producten.
van de de Stoffenuitbreiding van 730 g Glasvezel Met een laag bedekte de Verbindingsdoek met Doek van de de Luchtschakelaar van de Silicone de Antibrand
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
19oz de Raad van de het Broodjescontrole van de glasvezeldoek het Weven voor Antibrand Algemeen Gordijn
| breedte: | 152CM |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 c-graad |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvaste Lassendeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Flexibele Thermische Vuurvaste Materiële Pu Met een laag bedekte flexibele de buisschakelaar van de Glasvezelstof
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 600 G/M2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
Stof van de de Trillings de Zwarte Neopreen Met een laag bedekte Glasvezel van de spanningshulp voor Uitbreidingsverbinding
| Temperatuurweerstand: | -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 600 g/m2 |
| Dikte: | 0,45 mm |
24oz van de de Glasvezelstof van het keperstofweefsel Vuurvaste Acryl Met een laag bedekte het Lassenbescherming
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Behandeling: | Zwarte met een laag bedekt Acryl |
| Toepassing: | Lassenbescherming |
Van de het Bewijsbrand van de glasvezelbrand Stof van de het Lassen Algemene Silicone Met een laag bedekte Glasvezel de Veilige
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
De zwarte Rode Stof van de het Documentzak van Grey Silicone Coated Fiberglass Cloth Vuurvaste
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
0.8mm 1.5mm Hoogtemperatuur Thermische Isolatie Silicone Glasstof Stof Voor Lasbescherming Dekent Brandgordijnen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht van de stof: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Rode Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 32 Oz Silicone voor Hitteschilden
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |

