Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 698 producten.
0.8mm 1.5mm Hoogtemperatuur Thermische Isolatie Silicone Glasstof Stof Voor Lasbescherming Dekent Brandgordijnen
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht van de stof: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Rode Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 32 Oz Silicone voor Hitteschilden
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Pu Met een laag bedekte de Isolatie Thermische Dekking Thermische Mattres van Remoavble van de Glasvezelstof
| Eenheidsgewicht: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| standaarddikte: | 0,016 duim |
Van de de Dekkingsstof van de hittebescherming Doek Op hoge temperatuur van de de Doek32.4oz de Grafiet Met een laag bedekte Veiligheid
| De eenheid weegt: | 32.4oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,055 duim |
Het thermische Schild Op hoge temperatuur van de de Doek78oz Grafiet Met een laag bedekte Hitte van de Schedeglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 78oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0.102inch |
van de de Glasvezelstof van 580g de Ptfe Met een laag bedekte Enige Kant van China voor Hittebestendige Deken
| Nominaal Gewicht: | 580g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m |
| Nominale Dikte: | 0.43mm |
Goede Corrosieve vuurvaste Zure en Alkali Bestand de Glasvezeldoek van de Glasvezelstof
| Alkaliinhoud: | Middel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | Acylic |
Van de de doek hittebestendig glasvezel van de siliconerubber met een laag bedekt glasvezel van de de doek Goedkoop Prijs de Klantenontwerp
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
Hoogtemperatuurisolatie met calciumsilicaat bekleed glasvezelstof
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor de Turbinedekking van de Materiaaldekking
| Gewicht: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |

